Skip to content

شرایط و قوانین شرکت بهینه سرور Terms and Conditions of BehineServer Company

از شما دعوت میکنیم در مورد ما یک مطالعه داشته باشید، خدمات ما را بررسی کنید، از خدمات ما بهترین استفاده را ببرید و با هدف ما آشنا شوید.

ماموریت ما: مشاور و پشتیبان شما در مسیر رشد و شکوفایی و تامین زیر ساخت های مورد نیاز با کانفیگ حرفه ای برای رسیدن به نتایج درخشان

قوانین و شرایط عمومی

تمام فعالیت های وب سایت بهینه سرور مطابق با قوانین کشوری است (ایران) که بهینه سرور در آن دفتر فعالیت خود را تاسیس کرده است. روال فعالیت بشکل معمولِ تجارت الکترونیک و همینطور رعایت منشور حقوق مشتریان است. و ارتباطی که بهینه سرور با مخاطبین خود دارد را ارتباطی قانونمند و دوطرفه میداند لذا پذیرش قوانین و رعایت آنها از طرف بهینه سرور و کاربر جهت هر گونه همکاری الزامی است.

شرکت بهینه سرور با سابقه ایی درخشان در زمینه مدیریت و تامین امنیت سرورها مجموعه ایی از قوانین جهت رفاه حال مشتریان و ارائه خدمات به بهترین حالت وکسب رضایت آنها تدوین نموده است . که خواهشمندیم به دقت آن را مطالعه فرمایید . ورود کاربران به وب‏‌سایت بهینه سرور بمنظور استفاده از پروفایل شخصی، تکمیل فرآیند ثبت نام، واریز وجه و استفاده از سرویس ها به منزله آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این شرکت می باشد. کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت بهینه سرور را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

تعهدات بهینه سرور

 • کسب و کار بهینه سرور باید به تعهداتی که دارد پایبند بوده و تلاش بر این باشد که اصول کاری و اخلاقی را در هر زمینه ای رعایت کند
 • خرید هر یک از سرویس های بهینه سرور به منزله پذیرش قوانین توسط کاربر و رعایت آن توسط بهینه سرور است، لذا بهینه سرور موظف است این قوانین را در دسترس کاربران خود قرار دهد.
 • اگر وب سایت بهینه سرور احساس کند قوانین و شرایط عرضه سرویس های خود را باید بروز رسانی کند، موظف است آن را به اطلاع کاربران خود برساند.
 • هر گونه استفاده از اطلاعات کاربران نباید خارج از چارچوب سرویس دهی به مشتری باشد و بهینه سرور موظف به شفاف سازی هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران است.
 • بهینه سرور موظف به رفع ابهامات کاربران در مورد سرویس های خود بوده و نباید هیچ گونه مسئله ای را در پس سرویس های مشتری محور خود پنهان کند.
 • بهینه سرور هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران را تنها در راستای بهبود سرویس دهی به مشتریان و ارتقای سطح کیفی سرویس های خود استفاده میکند و هیچ موردی را در صورت طرح مسئله برای کاربران نباید از آنها پنهان کند.

تعهدات کاربران و مشتریان

مشتریان و کاربران برای استفاده از سرویس های وب سایت بهینه سرور موظف به پذیرش قوانین هستند و هر گونه خرید یا استفاده از وب سایت بهینه سرور با آدرس https://www.behineserver.com/، به منزله پذیرفتن این قوانین است.

 • فعالیت کاربران باید پایبند به مسائل اخلاقی بوده و هر گونه توهین، مقایسه و ابراز مسائل شائبه دار نسبت به موارد نژادی، جنسیتی، قومی و زبانی نسبت به هیچ قشری از کاربر پذیرفته نیست.
 • چارچوب اخلاقی وب سایت کاربران را موظف میکند نسبت به هر گونه فعالیتی که دارند مسئولیت پذیر بوده و نباید خلاف قوانین کشور رفتار کنند.
 • کاربران حق هیچ گونه جعل هویت و استفاده از نام اشخاص و برندهای دیگران را نداشته، باید اطلاعات صحیحی برای تماس ارائه کرده، و هر زمان که نیاز است باید اطلاعات کافی برای اثبات هویت خود در بهینه سرور را ارائه کنند در غیر این صورت نمیتوانند از سرویس های ما استفاده کنند
 • هیچ کاربری نباید در فعالیت سایر مشترکین سایت اختلال و بی نظمی ایجاد کرده و نباید مشاجره های غیر اخلاقی، اذیت و آذار و تهدید را برای دیگر کاربران به دنبال داشته باشد.
 • هر گونه محتوای نامتعارف، تجاوز به حریم شخصی کاربران، انتشار محتوای علمی نامستند، تبلیغ سایت های غیر، و فعالیت های مرموزانه و نامشخصی که با هدف سایت و منافع مشتریان کسب و کار بهینه سرور در تناقض است ممنوع و غیر قابل چشم پوشی است.

مسائل مالی

  • هر گونه استرداد وجه در مقابل استفاده ی کاربر از سرویس های ما قرار دارد و اگر کاربر قبل از استفاده ی سرویس های ما بخواهد هزینه پرداخت شده را بازپس بگیرد، مراحل بازپرداخت وجه به صورت اداری انجام می شود.
  • هر گونه استفاده درست کاربر از سرویس های وب سایت بهینه سرور به عهده وی بوده و در صورت ناموفق بودن در استفاده از سرویس های ما به دلایل مختلف شامل عدم آشنایی با استفاده از ابزارها و یا عدم دسترسی به اینترنت و یا نیاز مالی به هزینه پرداخت شده، به عهده کاربر بوده و بهینه سرور تعهدی نسبت پرداخت هزینه به کاربر نخواهد داشت.

ارتباط با کاربر

 • مکاتبه، ایمیل، پیغام های مختلف، پیامک یا تماس و مسیج هایی که بین کاربر و تیم بهینه سرور رسانده و دریافت می شود، بنا به نیازهای روز بایگانی شده تا در صورت لزوم از آنها برای رفع مشکلات و اختلافات بین کاربر و سامانه بهینه سرور استفاده شود.

اطلاعات تماس

 • بهینه سرور جهت تماس با کاربران، نیاز دارد كه همواره مشخصات مندرج در فرم سفارش، مانند آدرس محل، تلفن تماس و ایمیل شما را در اختیار داشته باشد. لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را هرچه سریعتر به بهینه سرور اطلاع دهد همچنین کاربران عزیز موظف هستند با اطلاعات حقیقی و صحیح در سایت ثبت نام کنند درغیر این صورت بهینه سرور هیچ مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.
 • میزبانی بهینه سرور جهت امنیت اطلاعات بخش کاربری تغییر مشخصات اصلی مانند نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و برخی موراد مهم دیگر را مسدود ساخته و تنها با ارسال مدارک معتبر از سمت کاربر این تغییرات توسط شرکت بهینه سرور تنها قابل انجام است. کاربرانی که با اطلاعات غیر واقعی اقدام به ثبت نام و اخذ سرویس کنند اقدام آن ها نقض کننده قوانین محسوب شده و پیگیری خواهد شد.

تحویل سرویس

 • غیر از برخی سرویس ها مانند سرورهای اختصاصی , سرور های مجازی و یا خدماتی که نیاز به راه اندازی دارد تمام سرویس ها را به صورت خودکار و آنی تحویل خواهد داد و در صورت وجود هرگونه اختلال احتمالی در روند ایجاد سرویس ها میزبانی وب بهینه سرور موظف است حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از پرداخت صورتحساب نسبت به رفع مشکل و تحویل سرویس اقدام نماید لذا از کاربران محترم تقاضا می شود پس از خرید در صورت عدم فعال سازی خودکار و آنی مورد را به بخش فروش اطلاع دهند.  
 • کاربر موظف است پس از تحویل سرویس آن را با پلن خریداری شده مقایسه کرده و هر گونه مغایرت و کمی و کاستی را به بخش فروش اطلاع دهد لذا به دلیل خودکار بودن فرآیند تحویل سرویس ممکن است در تحویل سرویس مغایرت و یا اشتباه صورت بگیرد که کاربران موظف هستند سرویس دریافتی را چک کنند بدیهی است در صورت عدم توجه کاربر و چک کردن سرویس توسط کاربر, شرکت در قبال مدت زمان طی شده و عدم تطابق با پلن خریداری شده مسئولیتی نداشته و هر زمان که کاربر اطلاع دهد شرکت موظف است سرویس را اصلاح و کاربر به سرویس خود ادامه دهد. در صورتی که کاربر پس از انقضا سرویس متوجه وجود مغایرت شود به درخواست کاربر ترتیب اثر داده نخواهد شد همچنین مدت زمان سپری شده از سرویس غیر قابل بازگشت می باشد.
 • سفارش های برنامه نویسی و اسکریپت زمان دقیقی ندارند و شرکت سعی می کند سفارشات کاربران را در سریع ترین زمان ممکن تحویل دهد.

مرجع حل اختلاف

در صورتی که میان کاربر یا سرویس گیرنده و بهینه سرور اختلافی پدید آید، کاربر موظف است که ابتدا موضوع را به امور مشتریان بهینه سرور اطلاع داده تا درخواست وی به صورت کتبی همراه با مستندات ثبت شود. در صورتی که پس از 20 روز کاری نتیجه ای حاصل نشد کاربر این حق را دارد که به انجمن نظام صنفی و رایانه ای یا اینماد مراجعه کرده و موضوع مدنظر خود را مطرح کند تا فرآیند رسیدگی توسط سازمان نظام صنفی و یا اینماد انجام شود. خاطر نشان می شود کاربر رای صادره از سوی این شورا را ملاک تصمیم گیری قرار داده وحق مراجعه، شکایت و درخواست حکم به سایر مراجع را ندارد.

شرایط حاد (فورس ماژور)

ممکن است حوادثی رخ دهند که کنترل آن تحت اختیار مسئولین بهینه سرور یا حتی کاربران نباشد، بنابراین مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در چنین شرایط و قرارداد وجود نخواهد داشت. از این قبیل حوادث، زلزله، آتش سوزی، قطع برق، قطع شبکه و اینترنت، قطع خطوط ارتباطی، سیل و … هستند.