مقالات

مانیتورینگ و نگهداری ماهانه سرور
آموزش ها

مانیتورینگ و نگهداری ماهانه سرور

معمولا اصلی ترین دغدغه شرکت های ارائه دهنده هاست و صاحبین سرورها این است که نگران اطلاعات سرور و سلامت سرور هستند . اکثر شرکت ها در فکر این هستند که Uptime سرورهای خود را به حداکثر برسانند و برای این مورد ممکن است نیروی فنی و مختصص که دانش فنی و امکانات لازم را دارا باشد نداشته باشند. با کمال افتخار خدمت شما عرض می کنیم که تیم فنی BehineServer میتواند نگهداری سرورها شما را چه مجازی و چه اختصاصی بصورت ماهانه بر عهده گیرد که نگرانی بابت کارکرد سرورها نداشته باشید. در مانیتورینگ و نگهداری سرور موارد زیادی انجام میشود از جمله آنها میتوان به:

۱- Load Balancing شامل بررسی روزانه سرور شما و لود سرویس ها
۲- Log TrackDown شامل بررسی روزانه log های سرور شما و پیدا کردن و حل مشکلات ثبت شده در لاگ ها جهت کارکرد و سلامت سرور
۳- Prevent Attacks شامل مانیتورینگ سرویس ها و شناسایی حملات روی سرویس ها
۴- بررسی دائم , سطح دسترسی کاربران user level , مانیتورینگ منابع سخت افزاری و شبکه و ..
۵- بروزرسانی و نصب جدید patch های امنیتی سیستم عامل
۶- اطلاع رسانی بصورت ایمیل در مورد مشکلات امنیتی سرور شما

با سرویس مانیتورینگ و نگهداری سرور BehineServer از بابت سرور و مشکلات آن آسوده خاطر خواهید بود.

هرگونه مشکل و باگ و یا shell script های خظرناک که در سرور شما مشاهده گردد توسط ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد و همچنین مصرف کاربران بررسی و کاربرانی که مصرف غیر بهینه ای دارند یا بیش از حد از منابع استفاده میکنند به شما اطلاع داده خواهد شد.و همینطور پیشنهادات سازنده در مورد افزایش کیفیت و امنیت سرور خدمتتون داده خواهد شد

پیشنهاد بهینه سرور به شما
آموزش نصب دایرکت ادمین

**لازم به ذکر است هرگونه کانفیگ کلی مثل کانفیگ وب سرور – کانفیک امنیتی – بهینه سازی سرعت شامل این خدمات نمی باشد و مستلزم هزینه کانفیگ سرور می باشد

پیشنهاد ما این است که سروی که برای مانیتورینگ و نگهداری در اختیار ما قرار میدهید قبلا توسط ما کانفیگ و بهینه سازی اصولی شده باشد که بازدهی سرور در بهترین نجو باشد و ما نیز به تمامی کانفیگ های انجام شده احاطه داشته باشیم.

در صورتیکه نیاز به نگهداری ماهانه سرور خود دارید با ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی نماییم و بهترین راه حل را در اختیار شما بگذاریم.

جهت سفارش مانیتورینگ و نگهداری سرور اختصاصی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

جهت سفارش مانیتورینگ و نگهداری سرور مجازی بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *